Чверть українських дітей стали жертвами булінгу – ЮНІСЕФ

Чверть українських дітей стали жертвами булінгу – ЮНІСЕФ

Фото: pixabay.com

Майже половина постраждалих не розповідають про пережите. 

ЮНІСЕФ запустила в Україні освітній проект, який має підняти рівень обізнаності людей про булінг, жертвами якого в Україні стали 24% дітей.

Про це повідомила прес-служба орагнізації.

За наявними даними, з проблемою цькування в Україні стикалися 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років  протягом останніх трьох місяців. 48% із жертв булінгу нікому не розказували про ці випадки.

"Дослідження переконливо свідчить, що діти, закриті до спілкування, а також діти з сімей з низьким рівнем прибутку, піддаються булінгу вдвічі частіше за інших дітей. Окрім цього, внутрішньо переміщені діти є більш вразливими до різних форм насильства, пов'язаного з конфліктом. Це впливає на їхню соціальну поведінку. Економічні труднощі також опосередковано підвищують ризики булінгу та загрожують соціальній інтеграції таких дітей", - наводить УНІАН цитату організації.

Для кампанії створили спеціальний сайт, на якому діти та дорослі зможуть дізнатися про булінг, його наслідки та можливі шляхи подолання проблеми.

"Діти часто не знають, як самостійно розв'язати певні проблеми. Проблема булінгу – не виняток. Для батьків дуже важливо вміти попередити або належним чином відреагувати на булінг, з яким стикаються їхні діти. Вони мають бути уважними, спілкуватися та підтримувати своїх дітей", – підкреслила голова

У рамках кампанії ЮНІСЕФ будуть розповсюджуватися плакати та стікери для дітей, а у вересні-жовтні 2017 року у п'яти областях на Сході України також планується провести інтерактивні заходи.

Нагадаємо, раніше у Чернігові в присутності натовпу підлітків сталася бійка дівчат, яку хлопці знімали на мобільні телефони. Одній із жертв виповнилося лише 14 років, вона потрапила до лікарні зі струсом мозку. Школярі стверджують, що подібне в їхньому мікрорайоні відбувається регулярно.

У Чернігові підлітки жорстоко побили двох школярок на очах у дорослих

У Чернігові підлітки жорстоко побили двох школярок на очах у дорослих

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація