Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"ДніпроАзот" поновлює роботу

На підприємстві закінчили роботи до ввімкнення виробництва.

Підприємство "ДніпроАзот" відновило роботу цехів хлорної групи.

"Найближчим часом очікується випуск першої продукції", - написали на сайті підприємства.

На підприємстві вже закінчили підготовчі роботи до ввімкнення виробництва.

Щодо поставок рідкого хлору, гіпохлориту натрію, каустичної соди, кислоти соляної підприємство просить звертатись до відділу реалізації "Дніпроазоту".

Нагадаємо, "ДніпроАзот", який виробляє рідкий хлор та соляну кислоту у місті Кам’янське Дніпропетровської області, зупинився 15 червня. Причиною стала збитковість підприємства. Після зупинки "ДніпроАзоту" водоканали в усій Україні перестали отримувати від підприємства хлор для очищення води. 

Раніше Служба безпеки України перевіряла дії посадових осіб ПАТ "ДніпроАзот", які призвели до створення дефіциту рідкого хлору. 

ВідеоАМКУ розглянув питання підвищення ціни на хлор

Запаси рідкого хлору на складах водоканалів меншають, а питання із запуском "Дніпроазоту" - єдиного його виробника, і досі не вирішене. На заводі кажуть - обладнання готове до запуску. Втім підприємство запрацює лише тоді, як зможе підвищити ціни на свою продукцію. Бо виробництво хлору збиткове. Питання ціни сьогодні розглядав Антимонопольний комітет. Там заявили, ціна на хлор не регулюється державою і підприємство має право її підвищити. 

АМКУ розглянув питання підвищення ціни на хлор

Вибір редакції