Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Приберіть відра з-під кранів". Мер Дніпра пообіцяв, що вранці в місті не вимкнуть питну воду

В Україні склалася критична ситуація зі знезараженням води.

"Аульський водовід" повідомив, що від дев'ятої години ранку вівторка місто Дніпро може залишитися без питної води – бо немає рідкого хлору для її знезараження.

Єдиний виробник рідкого хлору "Дніпроазот" призупинив виробництво майже місяць тому, тому критична ситуація виникла в багатьох містах.

"Через відсутність реагенту для знезараження води КП ДОР "Аульский водовід" може припинити постачання питної води споживачам міст Дніпро, Кам’янське, Верхньодніпровськ та прилеглих населених пунктів Дніпропетровського, Криничанського та Верхньодніпровського районів від 9:00 години 17 липня 2018 року", - ідеться в повідомленні.

Мер Дніпра Борис Філатов пообіцяв, що питна вода в місті буде.

"Дніпро буде з водою, міський водоканал домовився про поставку хлору і о 22:00 передає його хлорпереливній станції, що належить облраді", - зазначив Філатов.

Водночас він наголосив, що "державне стратегічне підприємство "Аульська хлорпереливна станція", передана в оренду приватним структурам, управляється ідіотами і безвідповідальними нікчемами, які не в змозі прогнозувати ризики і працюють на гаманець одного з нардепів. Мені незрозуміло, чому ми купили хлор для потреб міста, а люди, які за це відповідають, шантажують півкраїни. Якщо в нашій країні є хоч одна спецслужба, то вона вже має завтра викинути цю шваль з хлорпереливної станції, через які Миколаїв і міста Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградської областей можуть залишитися без води".

Мер також закликав містян не робити запаси води.

"Приберіть відра з-під кранів", - написав у соцмережі Філатов, обіцяючи безперебійне постачання питної води.

Нагадаємо, "Дніпроазот", який виробляє рідкий хлор та соляну кислоту у місті Кам’янське Дніпропетровської області, зупинився 15 червня. Причиною стала збитковість підприємства. Після зупинки "Дніпроазоту" водоканали в усій Україні перестали отримувати від підприємства хлор для очищення води. У деяких із них ситуація критична. Наприклад, у районах Запорізької області запасу хлору майже не лишилося, тому там уже зменшили тиск води у кранах. В Івано-Франківську, Львівській та Житомирській областях водоканали мають власні установки з вироблення речовин для очищення води. Так вони можуть частково компенсувати відсутність хлору з "Дніпроазоту".

ВідеоУкраїнцям загрожують перебої з питною водою через дефіцит хлору для її знезараження

На водоканалах закінчуються запаси хлору, яким знезаражують воду. В середині червня "Дніпроазот", який виробляє рідкий хлор, припинив поставки і зупинив виробництво через зависоку ціну на газ. Уже наступного тижня водопровідну вода в деяких регіонах можуть значно обмежити, а в деяких містах і повністю перестати подавати.

Українцям загрожують перебої з питною водою через дефіцит хлору для її знезараження

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції