До Одеси привезли кров Папи Римського

Відтепер у соборі Успіння Пресвятої Богородиці в Одесі зберігатиметься частина тканини, просочена кров'ю Іоанна Павла II.

Тисячі віруючих в неділю, 23 жовтня, з'їхалися до собору Успіння Пресвятої Богородиці в Одесі. Сюди прямим рейсом з Ватикану доставили частинку мощів Блаженного Папи Іоанна Павла II.

"Рівно двадцять років тому наш собор повернули віруючим. До цього тут був спортивний зал. На честь знаменної дати в кафедральний собор була внесена частка мощів Блаженного понтифікат", - розповів настоятель собору отець Віктор "Комсомольській правді в Україні".

"Зазвичай подібні реліквії привозять до міста на кілька тижнів, але кров Іоанна Павла II буде зберігатися в Одесі постійно", - додав він.

Реліквіарій, в якому зберігається просочена кров'ю Блаженного частина тканини, - справжній витвір мистецтва. Він являє собою терновий вінець - символ страждань Христа, всередині вінця і поміщені мощі. Вінчає реліквіарій розп'яття, яке колись прикрашало пастирський посох первосвященика.

Зберігатиметься реліквія в правій частині собору, для неї був споруджений спеціальний вівтар. Урочисту церемонію внесення до храму мощів очолив предстоятель Римсько-католицької церкви України архієпископ Мечислав Мокшицький.

До речі, також цими вихідними у Житомирі було встановлено пам'ятник Папі Римському Іоанну Павлу ІІ. З цієї нагоди костелу Святої Софії на Замковій горі передали у подарунок з Ватикану хрест, яким користувався понтифік.

Читайте також:

До Києва привезли мощі Святого Миколая

У Житомирі встановили пам'ятник Папі Римському

Папа Іоанн Павло II став блаженним

Кров Іоанна Павла II стала об'єктом поклоніння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: