Донецькі чорнобильці продовжують голодувати на морозі

Донецькі чорнобильці продовжують голодувати на морозі

Учасники акції бояться провокацій, не довіряють міліції / Фото: УНІАН

У Донецьку біля будівлі регіонального Управління Пенсійного фонду в наметах перебувають близько 50 голодуючих чорнобильців, які залишилися тут ночувати.

Із 16 наметів на території наметового містечка, яке обтягнуте смугастою стрічкою, лише один великий штабний намет обігрівається пічкою-буржуйкою, хоча на вулиці вже до 5 градусів морозу.

Перед двома наметами поставлені траурні вінки з написами: "Захисникам Вітчизни від слуг народу" і "Людям честі від прем'єр-міністра України".

Уздовж вулиці Університетської біля наметового містечка між деревами натягнуті транспаранти: "Закон суворий, але це закон" і "Азаров, ми тебе любимо??!".

Комендант наметового містечка голодуючих чорнобильців, один із членів ініціативної групи протестуючих Володимир Деркач повідомив, що учасники акції бояться провокацій, не довіряють міліції, і тому обов'язково на ніч виставлять своїх чергових.

"Ми обов'язково своїх чергових виставимо, бо побоюємося провокацій і нападів. Звідки ми знаємо, може, "братки" налетять? Ми міліції не віримо, вони нас обдурили: вдень випустили з будівлі Управління Пенсійного фонду, а назад не впустили і ходять посміхаються", - розказав один з мітингувальників.

Як відомо, протестуючі у Донецьку чорнобильці, які оголосили у вівторок про голодування, у середу покинули регіональне Управління Пенсійного фонду, а їхнього лідера Миколу Гончарова відвезла до лікарні карета "швидкої допомоги".

Читайте також:

Чорнобильці звільнили донецький Пенсійний фонд

Карпачова під Кабміном всім показала середній палець

Чорнобильців на штурм Кабміну знову піднімав Ляшко

Донецька облрада відкупилась від 11 голодних чорнобильців 40 тисячами

У Донецьку 50 голодуючих чорнобильців ночують на морозі

У Донецьку 50 голодуючих чорнобильців ночують на морозі

Повʼязані теми:

Наступна публікація