Саакашвілі вважає вступ Грузії до ЄС лише справою часу

Саакашвілі вважає вступ Грузії до ЄС  лише справою часу

Саакашвілі: Грузія буде не тільки в НАТО, а й у ЄС / Фото: AFP

Грузинський президент впевнений, що його країна буде не тільки в НАТО, а й у ЄС.

Головним результатом короткого візиту до Грузії Верховного представника ЄС із зовнішньої політики і безпеки Кетрін Ештон стала домовленість про початок найближчим часом переговорів між Грузією і Євросоюзом про вільну торгівлю.

Консультації сторін з цього питання почалися ще в липні минулого року, коли в Батумі Ештон урочисто оголосила про початок переговорів щодо асоціації Грузії з ЄС.

Точну дату початку переговорів не називали, але президент Саакашвілі і Верховний представник ЄС висловили сподівання, що вони почнуться до кінця року.

Ештон подякувала Саакашвілі за "конструктивний підхід при вирішенні питання вступу Росії до СОТ", оскільки, за її словами Європейський Союз зацікавлений у розвитку торгівлі з Російською Федерацією.

Зі свого боку, Саакашвілі висловив упевненість, що вступ його країни до Європейського Союзу - лише справа часу. "Кілька років тому ніхто не говорив, що Грузія вступить до ЄС, але зараз у виступах багатьох європейських лідерів рефреном звучить думка, що Грузія обов'язково стане членом не тільки НАТО, а й Європейського Союзу", - зазначив він.

Читайте також:

Саакашвілі не хоче повторювати маневр Путіна: бути прем'єром нудно

Саркозі нагородив Саакашвілі орденом

Саакашвілі: відновлення СРСР - найбільш дика ідея російських націоналістів

Саакашвілі з трибуни ООН звинуватив Росію в окупації грузинської території

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Призначення Саакашвілі
Наступна публікація