Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дубілет анонсував масштабне скорочення у Держстаті

Він попросив вибачення у співробітників, яких скоротять.

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет повідомив про скорочення 1770 посад у Державній службі статистики. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Ми ухвалили непросте рішення скоротити 1770 посад у Державній службі статистики. Також будуть звільнені і передані в оренду або на приватизацію 281 об'єкт нерухомості.

Ми проводимо цю оптимізацію за рахунок скорочення підрозділів районного рівня. З урахуванням того, що більшість звітів, які компанії подають у Держстат, подаються в електронному вигляді, підтримка цих підрозділів стала недоцільною. Частина функцій, які виконували районні підрозділи, будуть передані на обласний рівень", - повідомив Дубілет.

Окрім цього, планується спростити звіти, що подаються у Держстат, та зменшити їхню кількість.

"Хотів би звернутися окремо до співробітників, які потрапили під це скорочення. Нам дуже шкода, що нам довелося йти на ці заходи, але ми змушені це робити, щоб перезапустити економіку України. Я дуже сподіваюся, що ви зможете знайти в цій новій економіці своє місце. Ми будемо над цим працювати разом із оновленою службою зайнятості та багатьма іншими сторонами", - додав міністр.

Нагадаємо, 5 листопада Кабінет міністрів України ухвалив постанову, згідно з якою перевів всі виплати співробітникам органів влади у безготівкову форму.

Відео Міністр Кабміну Дмитро Дубілет розказав, як планує впроваджувати електронні версії документів

Трудові книжки – на звалище історії. Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет пропонує замість тонн паперу та непотрібних копій або довідок – запровадити електронні версії документів. Це торкнеться як держслужбовців, так і всіх нас. Які саме зміни плануються та як до цього ставляться люди – дізнавався Сніданок.   

Міністр Кабміну Дмитро Дубілет розказав, як планує впроваджувати електронні версії документів

Залиште свій коментар

Вибір редакції