Гілларі Клінтон прибула в Україну

Держсекретар США обговорить з Віктором Януковичем українську ініціативу щодо відмови від запасів високозбагаченого урану.

Державний секретар Сполучених Штатів Гілларі Клінтон прибула в ніч на 2 липня з візитом до України. Вона має обговорити з президентом Віктором Януковичем та іншими офіційними особами розвиток двосторонніх відносин.

На порядку денному також українська ініціатива щодо відмови від запасів високозбагаченого урану. Кілька місяців тому Віктор Янукович оприлюднив цю ідею на міжнародному саміті з питань ядерної безпеки.

Під головуванням міністра закордонних справ Костянтина Грищенка і державного секретаря США Гілларі Клінтон відбудеться засідання українсько-американської комісії зі стратегічного партнерства.

Помічник держсекретаря США з питань Європи та Євразії Філіп Ґордон розкрив напередодні деякі деталі перебування Гілларі Клінтон у Києві.

"Гадаю, що зараз українці на правильному шляху, але такі питання, як демократична відкритість, свобода слова, не є в зразковому стані. Тому державний секретар, як вона це завжди робить, не лише приверне увагу до проблем влади, а й почує думку інших у громадянському суспільстві", – розповів американський дипломат.

Також відомо, що у Києві держсекретар США зустрінеться з колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко і з керівниками ЗМІ, представниками громадянського суспільства, а також виступить у Київському політехнічному університеті

Візит Гілларі Клінтон в Україну триватиме два дні. Після цього вона вирушить до Польщі, Азербайджану, Вірменії та Грузії.

Читайте також:

Гілларі Клінтон проведе переговори у Києві

"Російські шпигуни" у США полювали на Гіларі Клінтон

У Києві Клінтон зустрінеться з Тимошенко і виступить в КПІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: