Горбатюк подав в суд на Луценка через перевірки у ГПУ

Зараз вирішують питання про відкриття провадження за цим позовом.

Начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк подав позов проти генпрокурора Юрія Луценка.

Горбатюк просить суд визнати протиправними дії генпрокурора Юрія Луценка з перевірки стану організації роботи в департаменті спецрозслідування ГПУ.

Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду.

"Позивач просить суд визнати протиправними дії генерального прокурора Юрія Луценка про затвердження пункту 4.2 плану першочергових заходів Генпрокуратури України на II квартал 2018 року, яка стала підставою для видання наказу "Про перевірку стану організації роботи в департаменті спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України". Також позивач просить суд визнати протиправним та скасувати відповідний наказ генпрокурора", - пояснили в суді.

Зараз вирішують питання про відкриття провадження за цим позовом.

Нагадаємо, 16 травня 2018 року було видано наказ про проведення перевірки Департаменту спецрозслідування, керівником якого був Горбатюк. У червні стало відомо, що Департамент спецрозслідування Генпрокуратури реорганізують в слідче управління. Горбатюк назвав неправильним це рішення і заявив, що воно привело лише до зайвих проблем в роботі слідчих.

Залиште свій коментар

Вибір редакції