Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Hlibny Dar вже у новому дизайні

Hlibny Dar представляє новий образ і нову витриману м'якість.

Hlibny Dar представляє новий образ і нову витриману м'якість. Бренд-флагман представив новий дизайн і нове написання основного логотипу - тепер навіть в Україні використовується латинська назва Hlibny Dar. Це рішення було прийнято в зв'язку з тим, що географія продажів Hlibny Dar в світі значно розширилася.

У процесі розробки дизайну нової етикетки, були проведені десятки опитувань і тестів, за результатами яких стали відомі основні споживчі переваги і очікування від нового дизайну.

Тепер в оформленні використовуються нові преміальні матеріали, нова гамма кольрів для більшої помітності на полиці і більш яскраві відмінності між позиціями.

Зміни торкнулися і рецептур. Оновлений Hlibny Dar став ще м'якшим на смак - завдяки унікальній запатентованій формулі витримки певної температури водно-спиртової суміші перед її фільтрацією у вугільних колонах. Як це не дивно, але зміна температури водно-спиртової суміші навіть на кілька десятих градуса перед фільтрацією, дає різний результат в готовому продукті, тому так важливо її витримувати правильною.

 "Витримана м'якість" - той самий високий результат якості в оновленому Hlibny Dar.

Надмірне споживання алкоголю, алкоголь

Залиште свій коментар

Вибір редакції