"Караванський" охоронець не впізнав в Мазурку кривавого вбивцю

"Караванський" охоронець не впізнав в Мазурку кривавого вбивцю

Ярослав Мазурок не був схожий на вбивцю охоронців / Фото: ТСН.ua

Павло Феденков вважає, що за фотографіями можна легко підібрати потрібну людину.

Єдиний охоронець, який вижив під час стрілянини в київському ТРЦ "Караван", Павло Феденков не впізнав в Ярославі Мазурку вбивцю.

Про це він заявив під час ексклюзивного інтерв'ю програмі "Гроші".

"Мені показали фотографії. Я сказав, що це не він. Слідчий дав мені папірець. Я підписав і все. Я не впізнав його. І слідчому говорив, що я не впізнав його: "А як бути з тим, що, якщо ця людина знову десь спливе? Як ви будете це пояснювати?", - сказав Феденков.

Слід додати, що колишній охоронець не впізнав не тільки труп, але й прижиттєві фотографії Ярослава. Зокрема, на допиті йому показували всі фото.

"На фотографіях не сильно було видно, що це він. Схожий. Схожість є, я згоден, але багато таких можна підібрати людей, які схожі. Там він сивий якийсь. Та людина, яка була у кімнаті, вона не була сивою: темне густе волосся. Коротко стрижений", - згадав Феденков.

Охоронець, який вижив під час стрілянини в "Каравані", дав перше телевізійне інтерв’ю

Охоронець, який вижив під час стрілянини в "Каравані", дав перше телевізійне інтерв’ю

"Я не можу стверджувати, що саме Мазурок в мене стріляв. Я не можу стверджувати, що його поховали. Все дуже дивно, все заплутано", - сказав екс-охоронець.

Таким чином, Павло Феденков вважає, що із головного свідка перетворився на небажаного, спогади якого не вписуються в офіційну версію.

Нагадаємо, 26 вересня у київському ТРЦ "Караван" на Оболоні охоронці гіпермаркету помітили чоловіка, який намагався вкрасти флеш-карту пам'яті. Для з'ясування обставин вони запросили його в підсобне приміщення. У ході бесіди чоловік дістав пістолет і розстріляв чотирьох чоловіків. Троє померли на місці.

Повʼязані теми:

Наступна публікація