Київська "Батьківщина" розпочала безстрокове голодування

Вже 7 представників київської "Батьківщини" розпочали безстрокове голодування, вимагаючи від ТВК скасувати рішення про реєстрацію "клона" партії Тимошенко.

Активісти Київської обласної організації партії екс-прем'єра Юлії Тимошенко "Батьківщина" оголосили про початок безстрокового голодування.

"Таким чином ми вимагаємо від ТВК зареєструвати легітимні списки кандидатів від "Батьківщини" і забезпечити проведення демократичних прозорих виборів ", - йдеться у заяві партії.

Активісти партії розпочнуть голодування у приміщенні партійної організації на вул. Лесі Українки, 26, а з середи - продовжать біля стін Центральної виборчої комісії.

Наразі 7 представників Київської обласної організації партії вже розпочали таку акцію протесту.

"Ми будемо голодувати до тих пір, поки київська обласна ТВК не скасує своє ганебне рішення про реєстрацію списків від псевдо-"Батьківщини", - підкреслили в партії.

Як зазначив учасника акції голодування, голова фракції БЮТ Київської обласної ради Володимир Подрєзов, "це протест політичному свавіллю, це радикальне "ні!".

"Влада повинна припинити терористичні захвати опозиційної політичної сили і зареєструвати кандидатів від цієї партії "Батьківщина" під керівництвом Юлії Тимошенко!" – підкреслив він.

До речі, раніше члени фракції "БЮТ-Батьківщина" також пригрозили оголосити голодування. У цьому разі – якщо Партія регіонів не відкличе свій законопроект про мови, який фактично визнає двомовність держави.

Читайте також:

Спонсор партії Тимошенко втік до Януковича

Тимошенко перед виборами зіштовхнулася з клонами і перебіжчиками

Опозиція об'єдналася з вимогою дострокових виборів

Штабу партії Тимошенко у Києві відключили світло і воду

ВідеоКиївська "Батьківщина" розпочала безстрокове голодування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: