Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет Ради підтримав арешт скандального судді-стрільця

Одіозний служитель Феміди скористався недоторканністю. 

Сьогодні, 30 березня, комітет Верховної Ради з правової політики і правосуддя вирішив підтримати подання щодо затримання та арешту одеського судді Олексія Бурана, який відстрілювався від детективів НАБУ під час затримання.

Про це повідомив нардеп Олександр Черненко.

Тепер долю судді має вирішити парламент. 

"Щойно на засіданні Комітету з питань правової політики і правосуддя підтримали подання про згоду на затримання та арешт одеського судді-стрілка Олексія Бурана. Слово за ВР", - йдеться у повідомленні Черненка. 

 

Щойно на засіданні Комітету з питань правової політики і правосуддя підтримали подання про згоду на затримання та ареш одеського судді-стрілка Олексія Бурана. Слово за ВР.

Опубликовано Олександром Черненко 30 марта 2016 г.

У вівторок, 29 березня, детективами Національного антикорупційного бюро України спільно з працівниками Національної поліції було викрито одного із суддів Малиновського районного суду Одеси на отриманні неправомірної вигоди в сумі 500 тис. гривень.

Зазначені кошти чиновник вимагав через посередника для винесення певного судового рішення у цивільній справі про стягнення боргу.

Під час проведення слідчих дій вказаний суддя чинив опір працівникам Національного бюро. Суддя Олексій Буран відкрив вогонь з вогнепальної зброї і користуючись імунітетом втік.

Згодом поліція оточила селище Совіньйон, де суддя влаштував стрілянину. Перед затриманням Буран намагався порізати вени

Залиште свій коментар

Вибір редакції