Кримінальна справа проти Аделаджі направлена в суд

Кримінальна справа проти Аделаджі направлена в суд

Разом з Аделаджею на лаві підсудних опиняться посадовці фінансової піраміди King's Capital.

Генпрокуратура затвердила обвинувальний висновок відносно посадовців групи компаній King's Capital. Серед фігурантів справи - один з пасторів церкви "Посольство боже", громадянин Нігерії Сандей Аделаджа, а також п'ять "посадовців".

"Зараз справа спрямована до Київського апеляційного суду, який впродовж кількох днів повинен визначити, який суд вестиме це виробництво, після чого почнеться звичайний судовий розгляд", - розповіло джерело в Генпрокуратурі виданню "Коммерсант-Украина".

Нагадаємо, в 2006-2008 роках група компаній King's Capital приймала у прихожан "Посольства божого" вклади під високі відсотки, але в 2007 році перестала виконувати свої боргові зобов'язання.

У ГПУ уточнили, що обвинуваченим інкримінується скоєння злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255 КК ("створення, керівництво і участь в злочинній організації"), ч. 4 ст. 190 КК ("шахрайство"), а також ч. 2 і ч. 3 ст. 358 КК ("підробка і використання свідомо підробного документу").

Всього у справі потерпілим визнані 618 людей, завданий їм матеріальний збиток оцінюється у більш ніж 52 млн грн. На майно обвинувачених накладено арешт на загальну суму близько 108 млн грн. Двом з них обраний запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Читайте також:

Аделаджа: мене не затримають і я не помру

Аделаджа побачив видіння і вирішив завойовувати регіони

Міліція зацікавилась закликом Аделаджі до прихожан брати владу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів