Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луцькі школи йдуть на карантин через спалах грипу та ГРВІ

Порівняно з минулим тижнем, кількість госпіталізованих з ускладненнями ГРВІ збільшилась на 11%.

У Луцьку від 7 лютого призупинять навчання у школах та позашкільних закладах освіти через спалах грипу та ГРВІ. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на відділ луцької міської ради. 

Як зазначається, таке розпорядження підписав сьогодні, 6 лютого, виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт.

ВідеоМедики заявили, що вже у лютому очікують пік захворюваності на грип

Циркулюватимуть три штами вірусу - Брізбен, пандемічний свинячий та Гонконг, саме він найпоширеніший в Європі, зокрема, й в Україні. Медики закликають не займатись самолікуванням і при перших симптомах звертатись до лікаря.

Медики заявили, що вже у лютому очікують пік захворюваності на грип

Вимушені канікули зроблені для того, щоб не допустити масових захворювань в закладах освіти міста. Від 7 до 11 лютого в Луцьку також призупинять проведення культурно-масових та спортивних заходів.

Як повідомляється, з минулого тижня кількість госпіталізованих з ускладненнями ГРВІ збільшилась на 11%. Наразі в області 6,4 тис. хворих на грип та ГРВІ, а 64% з них – діти до 17 років.

Нагадаємо, що у Києві призупинено заняття у 20 школах повністю, а в 35 – покласово. Рівень захворюваності на грип та ГРВІ у деяких перевищив 20%. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції