Мер Глухова Мішель Терещенко вирішив балотуватися у президенти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До цього він заявив про намір залишити посаду мера Глухова через "саботаж депутатів".

Мер Глухова Сумської області Мішель Терещенко оголосив, що йде з посади міського голови та буде балотуватися в президенти України на виборах у 2019 році.

Про це він повідомив у понеділок, 1 жовтня, під час прес-конференції.

"Я не збираюсь покидати глухівчан та свою команду. У мене буде більше можливостей як підтримати, так і захистити, маючи підтримку на національному рівні... Я вимушений балотуватися на посаду президента України", - заявив він.

За словами Терещенка, його виборча кампанія буде зосереджена "виключно на волонтерській роботі небайдужих громадян".

Він зазначив, що політичні сили, представлені в місцевих радах, не сприяють проведенню реформ на місцях, а навпаки, перешкоджають ефективній роботі. Терещенко навів факти про незначне фінансування міста з державного бюджету, саботаж ухвалення необхідних рішень у міськраді й відсутність адекватної реакції правоохоронних органів на порушення закону.

У зв'язку з цим міській голова зазначив, що далі залишатися на посаді немає сенсу, оскільки немає можливості впливати на процеси в місті та показувати результати та ефективність своєї роботи.

Нагадаємо, Мішель Терещенко - меценат, що народився у Франції, нащадок видатного українського підприємця та мецената Михайла Терещенка. Він відмовився від французького громадянства і отримав український паспорт, в рідному Глухові почав займатися бізнесом, а в 2015 році висунув свою кандидатуру в мери. На виборах Терещенко здобув нищівну перемогу над тодішнім міським головою, колишнім регіоналом Юрієм Бурлакою. Нащадка роду Терещенків підтримали понад 66% виборців.

Про своє бажання піти у відставку мер Глухова заявив 27 вересня після того, як на важливу для міста сесію прийшло лише два депутати. Терещенко звинуватив народних обранців у саботажі і назвав це останньою краплею.

ВідеоМішель Терещенко одружився з на 24 роки молодшою екс-депутаткою Київради

Залиште свій коментар

Вибір редакції