Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міськрада Торецька звільнила мера-сепаратиста

Міський голова бездіяльно спостерігав за безчинствами у місті.

Вчора, 29 серпня, на засіданні міської ради прифронтового Торецька депутати висловили недовіру меру Володимиру Слєпцову та задовільнили прохання Валентини Старущенко про відставку з посади першого заступника.

Про це написав голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський у своєму Facebook.

Зазначається, що до Слєпцова було дуже багато запитань. Чоловік не чинив особливого спротиву під час так званого "референдуму" два роки тому. До того ж, він бездіяльно спостерігав за подіями у Торецьку 4 липня, коли особи у стані алкогольного сп'яніння заважали пересуванню військової техніки ЗСУ.

"Прислухавшись до наших пропозицій, вчора депутати прийняли рішення призначити на посаду в.о. першого заступника міського голови Ярослава Руденка, який до цього був заступником міського голови з питань взаємодії з підрозділами ЗСУ та правоохоронними органами", - написав Жебрівський, однак зазначив, що він не може втручатись в роботу органів місцевого самоврядування, а лише рекомендувати.

Нагадаємо, у липні у Торецьку близько 100 людей намагалися заблокувати переміщення українських військових містом. Міський голова Торецька під час сутичок перебував осторонь.

Вже 18 серпня його заарештували на два місяці за підозрою у посяганні на територіальну цілісність України та участі у терористичній організаці.

 

Відео Чому кілька сотень людей блокували українську техніку у Торецьку

Залиште свій коментар

Вибір редакції