Муженка мають допитати через вибухи у Калинівці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У слідства дві версії подій на складі боєприпасів.

Слідчі мають допитати начальника Генштабу України Віктора Муженка у справі про вибухи на складі боєприпасів у Калинівці Вінницької області. Таку думку озвучив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

”З усіма, з ким потрібно провести слідчі дії, слідчі необмежені у своїх можливостях. Думаю, що допит пана Муженка з цього приводу також буде”, - наводить його слова УНІАН.

Очільник ГПУ наголосив, що рішення щодо проведення слідчих дій з будь-ким ухвалює сам слідчий і окремий дозвіл для цього не потрібен.

”Але це визначає сам слідчий. І вони вже за моєї каденції на цій посаді звикли, що питати про це нікого не потрібно. Навіть щодо таких високопосадовців. Це проходить фактично в спокійному зрозумілому режимі”, - додав Луценко.

Він наголосив, що окрім версії терактів на складах у Калинівці, слідство розглядає злочинну недбалість посадових осіб.

”В нас ще є одна версія, яку ми маємо перевірити. Бо крім терактів, в нас є факти злочинної недбалості. Тепер ми хочемо перевірити достеменно, хто має відповісти за колосальні втрати озброєння”, - сказав Луценко.

Наразі встановлена відстуність порушень з боку Мінфіну – усі ресурси на запити Міноборони щодо вказаного складу виділялися.

Нагадаємо, що 26 вересня на складі боєприпасів у селищі Калинівка сталася пожежа, яка супроводжувалась серією масштабних вибухів. Уламки від снарядів розліталися у бік житлових будинків, у наслідок чого постраждало декілька людей, пошкоджено дві тисячі домівок, а біля 30 тис. місцевих жителів були тимчасово евакуйовані. 

ВідеоЕксперти підрахували, чи вистачить Україні боєприпасів після вибухів під Калинівкою

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції