Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донеччині відкрили перший паспортний сервіс

Загалом для країни від став уже 29-м.

У Маріуполі відкрили паспортний сервіс. Він став 29-м в Україні та тільки першим у Донецькій області, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відтепер там можуть отримати ID-картки, зокрема й жителі окупованих територій, незалежно від місця прописки. Також можна буде замовити закордонний паспорт, довідку про відсутність судимості, "зелену карту тощо.

Відео У Маріуполі відкрили паспортний сервіс - перший у Донецькій області

Відтепер там можуть отримати ID-картки, зокрема й жителі окупованих територій, незалежно від місця прописки. Можна буде замовити закордонний паспорт, довідку про відсутність судимості і "зелену карту".  

У Маріуполі відкрили паспортний сервіс - перший у Донецькій області

Одночасно в сервісі працюватимуть чотири термінали на приймання документів та три – на видачу. А записатися в чергу можна онлайн. "Шість, сім, вісім років тому люди отримували закордонні паспорти – це були черги, ну, це було знущання над людьми. Зараз максимум 20 хвилин – далі отримає після 7 робочих днів або 20, в залежності, яку послугу вона замовила, отримає SMS-повідомлення: приходьте, забирайте свій паспорт. Це дуже зручно для людей", - наголошує речник ДП "Документ" Володимир Поліщук.

Як повідомлялося, Міністерство внутрішніх справ України розробило та впровадило нові вимоги до фотографування громадян на документи. Це стало відповіддю на численні звернення представників різних віросповідань, які мають свої приписи щодо норм зовнішнього вигляду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції