Нардеп Ткаченко запропонував карати санкціями збиткові ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Раді хочуть ввсти для ЗМІ фінансове "фейр плей".

Члени Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики пропонують у новому занопроєкті про медіа передбачити введення санкці проти ЗМІ, які є збитковими.

Про це 6 листопада сказав голова комітету Олександр Ткаченко.

За словами нардепа, принцип фінансового "фейр плей" зменшить вплив власників на засоби масової інформації.

"Україна - ледь не єдина країна в Європі, де переважна більшість приватних ЗМІ є збитковими. Це, звичайно, створює підозру, що власники впливають на журналістів. У футболі в УЄФА вже 10 років діє принцип так званого фінансового фейр-плею. Умовно кажучи, скільки заробляєш, стільки й витрачаєш. Якщо, наприклад, упродовж трьох років ЗМІ є постійно збитковими, напевно, є шанс застосування певних санкцій", - вважає Ткаченко.

Депутат припускає, що в результаті може стати "менше яскравих шоу, безлічі серіалів і безлічі інформаційних каналів", але це буде "чесний бізнес".

"У новому законі про медіа, який ми збираємося винести комітетом вже до кінця цього року, ця ідея також знайде своє відображення", - додавТкаченко.

Вперше за 10 років у Раді відбулися парламентські слухання щодо безпеки журналістів та захисту професії.. 19 років...

Опубліковано Александром Ткаченком Середа, 6 листопада 2019 р.

Нагадаємо, 6 листопада міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський на парламентських слуханнях про безпеку журналістів заявив, що у законодавство планують ввести поняття "маніпулювання суспільною думкою" та його критеріїв.

Він вважає, що маніпулювання суспільною свідомістю та замовлення такого маніпулювання може каратися як адміністративною, так і кримінальною відповідальністю.

Відео Свобода слова: журналісти отримали змогу виступити з трибун ВР

Про свободу  слова сьогодні говоритимуть у ВР. Туди покликали журналістів та представників правозахисних організацій. Виступити з трибуни зможуть і журналісти.

Свобода слова: журналісти отримали змогу виступити з трибун ВР

Залиште свій коментар

Вибір редакції