НАЗК відновив доступ до реєстру електронних декларацій

Дата публікації
Перегляди
1689
Поділитись:
WhatsApp
Viber
НАЗК відновив доступ до реєстру електронних декларацій

Фото: УНІАН

Тим часом Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт, який передбачає припинення повноважень суддів Конституційного суду.

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів, доступ до публічних декларацій відновлено, а Національне агенство з протидії корупції знову може проводити спецперевірки, що розблоковує призначення посадовців всіх рівнів.

Про це йдеться у Telegram-каналі НАЗК.

"Це важливий сигнал від президента та уряду, що попри намагання Конституційного суду узурпувати владу в країні, антикорупційна система не має бути зруйнована на догоду ворогам України", - заявив голова Нацагентства Олександр Новіков.

Напередодні на позачерговому засіданні Рада національної безпеки і оборони України ухвалила розпорядження, яке зобов'язало НАЗК невідкладно відновити доступ громадянам до реєстру декларацій чиновників та забезпечити механізм їхньої спецперевірки. 

Після засідання РНБО терміново зібрався й Кабмін, який ухвалили розпорядження щодо розблокування роботи НАЗК.

Цієї ночі президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт, який передбачає припинення повноважень суддів Конституційного суду, а їхнє рішення про скасування частини антикримінального законодавства пропонує визнати таким, що не має правових наслідків.

У вівторок судді визнали неконституційною статтю Кримінального кодексу, що передбачала відповідальність за брехню в деклараціях чиновників. РНБО та Кабмін визнали ситуацію загрозливою для національної безпеки країни. Тепер, за рішенням РНБО, правоохоронці мають перевірити, чи був тиск на суддів Конституційного суду для прийняття такого рішення.

Про реакцію в Україні та світі читайте у матеріалі ТСН.ua

Реєстр відкрито: Уряд розпорядився відновити доступ до публічних декларацій

Реєстр відкрито: Уряд розпорядився відновити доступ до публічних декларацій

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
1689
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація