Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Названо версії вбивства останнього гуцульського віщуна Михайла Нечая

Правоохоронці оприлюднили версії вбивства Михайла Нечая. У злочині підозрюють одного з відвідувачів віщуна.

Правоохоронці розглядають кілька версій резонансного убивства на Прикарпатті, де 15 липня зарізали останнього карпатського мольфара (цілителя та віщуна) Михайла Нечая.

У злочині підозрюють одного з відвідувачів віщуна. Серед версій вбивства - помста, особиста неприязнь і на релігійному ґрунті.

Чоловік, якого підозрюють у вбивстві Нечая, ще у понеділок розбив намет неподалік оселі мольфара, де він жив і ходив на прийоми до цілителя.

У п'ятницю віщун розпочав прийом о шостій ранку, на нього вже чекали кілька відвідувачів. Серед них - і підозрюваний у вбивстві. За словами свідків, саме його Нечай забажав прийняти першим. Чоловік пробув на одинці з мольфаром не більше десяти хвилин і вийшов сам, хоча цілитель завжди проводжав своїх відвідувачів до воріт.

"Він вийшов і сказав, що мольфар вас покличе, але той не кликав. Люди зайшли самі побачили, що той з ножем у шиї", - стверджують очевидці.

Підозрюваного випадково зняла аматорська відеокамера. Наразі правоохоронці з'ясовують, хто він. За їхніми даними, чоловікові не більше тридцяти років, не місцевий, зазначають вони.

За свідченням селян, які бачили його, чоловік поводився чемно і не викликав жодних підозр. "Ми вчора купалися, а він біля кладки стояв і рвав черешні... Ходив по рибу, рибалив", - зазначають вони.

81-річний Михайло Нечай прославився як останній карпатський мольфар, тобто віщун і цілитель. Односельчани розповідають, що він лікував людей і допомомагав вирішувати їхні проблеми.

Нечай нікому не відмовляв, грошей за свої послуги не вимагав, кожен давав, хто скільки міг. Пацієнти їхали до нього з усієї України, і з-за кордону.

У численних інтерв'ю мольфар запевняв, що знає, коли помре. За фактом убивства мольфара правоохоронці порушили кримінальну справу. Наразі міліція прочісує довколишні ліси і оголосила в області план-перехоплення.

Читайте також:

На Прикарпатті зарізали останнього гуцульського мольфара

В центрі Маріуполя зарізали відомого бізнесмена

На Хмельниччині застрелили депутата Тимошенко

ВідеоНа Прикарпатті вбивство із кількома невідомими

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції