Обвалену школу у Василькові можуть остаточно знести

Дітей розподілили по інших трьох школах міста.

У Василькові припинилися роботи з розбирання завалів у школі, рятувальники склали уламки поруч на пустирі і взяли паузу, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Навколо навчального закладу вештаються діти. У них канікули принаймні до понеділка.

Кореспонденти ТСН побували у школі №3 міста Василькова, яка розташована приблизно за кілометр від зруйнованої. Саме сюди вже в понеділок переїдуть 350 з 600 учнів зруйнованої школи. Їх навчатимуть їхні ж вчителі, яким нададуть свою вчительську кімнату. Переселена школа працюватиме в другу зміну.

"Ми не будемо укрупняти класи, вони і так великі. До нас заходять зі своїми вчителями, і починають свій навчальний процес у другій половині дня", - розповіла директорка школи №3.

Решту 250 дітей розселять до шкіл №4 та №9. З ними виникають деякі проблеми. Відділ освіти Василькова обіцяє забирати учнів до шкіл та відвозити назад. Деяких батьків це цілком влаштовує. Однак, школа №4 розташована на далекій околиці міста. Враховуючи, що навчатимуться діти у вечірній час, батьки переймаються, як вони доїдуть.

ВідеоУ Василькові припинилися роботи з розбирання завалів у школі

Всі гострі питання батьки зможуть поставити владі у четвер о 18 годині в будинку культури Василькова. Там будуть загальні збори щодо розподілення дітей по школах. Напевне, цей переїзд до кінця навчального року.

Також невдовзі можуть оголосити, що ж робитимуть з заваленою школою - ремонтуватимуть, чи знесуть зовсім як аварійну.

Як уже повідомлялося, спеціальна комісія працюватиме у Василькові до 15 жовтня і встановлюватиме точні причини руйнування тамтешньої школи. Серед основних версій обвалу – підтоплення несучих конструкцій, старий фундамент і дощова каналізація поряд із ним. Минулого року в школі був частково проведений капітальний ремонт їдальні і службових приміщень, була проведена заміна всіх вікон. У приміщенні навчального закладу на момент обвалу перебувало близько 600 дітей, тож відсутність загиблих рятувальники і посадовці називають дивом.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: