Криваві ріки: біля Луцька водойма стала багряною

Вода пахне очисними спорудами.

Незвичне явище зафіксували на Волині: біля Луцька річка стала багряною. Підозрюють, що винні у цьому недобросовісні підприємці, які злили відходи виробництва у водойму.

Про це пише "Волинь24".

Нині вода у річці - яскраво вишневого кольору. Імовірно йдеться про річку Прудник. Мало того, що водойма була неприроднього кольору, так ще й тхнула відстійником. Поки реакції на "криваву річку" з боку правоохоронних органів не було.

Начальник Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Ткачук каже, що про це йому поки нічого не відомо, однак незабаром водойму обстежить оперативна бригада екоінспекції. Фахівець припускає, що "зафарбувати" річку могли недобросовісні підприємці.

"В Луцьку ловлять тих, хто зливає нечистоти в каналізацію, то вони могли поїхати за місто і це зробити", - вважає посадовець.

Нагадаємо, що раніше у Донецькій області вода з незрозумілої причини в річці Солоній, що протікає через місто Селідово, стала червоного коліру, а риба у ній загинула.

Місцеві жителі припускають, що причиною стали стічні води з місцевих підприємств: шахти імені Коротченка і центральної збагачувальної фабрики "Селідовська".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: