Починаємо перемагати коронавірус – Ляшко

Починаємо перемагати коронавірус – Ляшко

Associated Press

Також очільник МОЗ закликав всіх українців вакцинуватися та заохочувати до імунізації рідних та близьких.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, який оголосив про старт п'ятого етапу вакцинації від коронавірусу від 21 липня, заявив, що Україна разом із цим етапом починає перемагати COVID-19.

Про це голова МОЗ Віктор Ляшко сказав під час онлайнбрифінгу 20 липня.

"Україна починає не лише новий етап вакцинації від COVID-19, ми починаємо перемагати коронавірус. Тому закликаю всіх якомога швидше захиститися від коронавірусу, зробивши щеплення в пункті щеплення, центрі масової вакцинації або мобільною бригадою. Запрошуйте та супроводжуйте на щеплення своїх рідних, допомагайте вакцинуватися літнім людям, вакцинуйтеся і будьте здорові", - висловився Віктор Ляшко.

Нагадаємо, раніше відомий український лікар-педіатр Євген Комаровський попередив, що спалах індійського штам коронавірусу "Дельта" в Україні очікується восени 2021 року, в гіршому випадку - навіть у середині серпня.

Як повідомлялося, заслужена лікарка Людмила Мухарська заявила, що спалах індійського штаму "Дельта" в Україні може статися вже в липні або, коли люди будуть повертатися після літніх відпусток, що більш імовірно.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

Коронавірус в Україні: за добу зафіксували майже 600 нових випадків інфікування

Коронавірус в Україні: за добу зафіксували майже 600 нових випадків інфікування
Наступна публікація