ПР вважає, що резолюція Європарламенту – справа рук друзів Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
2483
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ПР вважає, що резолюція Європарламенту – справа рук друзів Тимошенко

Олена Бондаренко

Депутат Олена Бондареко заявила, що всі чудово розуміють: рекомендації Європи мають практично політичний характер.

Фракція Партії регіонів у Верховній раді вважає, що згадування про колишнього прем'єр-міністра, лідера партії "ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко в резолюції Європейського парламенту стосовно України пов'язане із впливом Європейської народної партії на її прийняття.

Про це на прес-конференції сказала депутат Верховної ради від ПР Олена Бондаренко.

"Ми чудово розуміємо, що ці рекомендації мають практично політичний характер, вони базуються на емоціях, вони базуються на особистому ставленні до пані Тимошенко політиків, які їй співчувають, а також її політичних партнерів, зокрема... Європейської народної партії", - сказала вона, представляючи позицію ПР з приводу резолюції Європарламенту.

Крім того, депутат Ради від ПР Олексій Плотніков додав, що політсила вітатиме визначення європейської перспективи України, описане в цій резолюції.

Він підкреслив, що резолюція містить посилання на статтю 49 Договору про Євросоюз, який однозначно підтверджує відкритість ЄС щодо нових членів, і, на його думку, свідчить про те, що Україна може приєднатися до ЄС.

Плотніков повідомив, що в резолюції зафіксовані зусилля України у проведенні реформ в економічній і політичній сферах.

Нагадаємо, Європейський парламент у своїй резолюції пов'язав справу Юлії Тимошенко із підписанням угоди про асоціацію. Так, згідно з резолюцією, Європарламент "вважає, що якщо не буде переглянуто вирок Юлії Тимошенко, це поставить під загрозу підписання Угоди про асоціацію та її ратифікацію".

Читайте також:

ЄС дав зрозуміти, що для асоціації потрібно звільнити Тимошенко

Європарламент погодився на перспективу членства України в ЄС

Європарламент запросив Януковича на серйозну розмову

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2483
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація