Ракетний есмінець ВМС США попрямував у Чорне море

Ракетний есмінець ВМС США попрямував у Чорне море

Це шостий раз, коли корабель ВМС США відвідає Чорне море від початку 2020 року.

У вівторок, 15 вересня, американський ракетний есмінець USS Roosevelt (DDG 80) попрямував у Чорне море для проведення операцій із гарантування безпеки на морі з союзниками і партнерами по НАТО в регіоні.

Дії USS Roosevelt у Чорному морі зміцнять оперативну сумісність із союзниками й партнерами по НАТО та продемонструють колективну рішучість гарантувати безпеку Чорного моря в межах операції "Атлантична рішучість" (Atlantic Resolve), повідомляє 6-й оперативний  флот ВМС США.

Зазначимо, це шостий раз, коли корабель ВМС США відвідає Чорне море від початку 2020 року.

Нагадаємо, у липні під час навчань "Sea Breeze-2020" останнім кораблем, що відвідав регіон, був USS Porter (DDG 78).

У червні у Чорне море зайшов десантний корабель Сполучених Штатів USS Oak Hill (LSD-51). Американський корабель проходив навчання із союзниками по НАТО, включаючи Україну.

Відео Американський есмінець "Росс" розпочав рух до акваторії Чорного моря

Американський есмінець "Росс" розпочав рух до акваторії Чорного моря. Про це зазначено на сайті військово-морських сил США. Разом із союзниками корабель відпрацьовуватиме спільні операції в регіоні. Судно оснащене зокрема крилатими ракетами "Томагавк" і системою протиракетної оборони. Цього року це перший корабель військово-морських сил США, який відвідує Чорне море.  

Американський есмінець "Росс" розпочав рух до акваторії Чорного моря

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів