Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Десантний корабель США увійшов у Чорне море

Десантний корабель США увійшов у Чорне море

Бойовий корабель проведе операцію з безпеки на морі.

Десантний корабель Сполучених Штатів USS Oak Hill (LSD-51) зайшов у Чорне море. На борту судна перебувають морські піхотинці з персоналом десантно-штурмового загону.

Корабель зайшов у море 18 червня, ввечері, передає пресслужба Військово-морських сил США.

Повідомляється, що Oak Hill увійшов в Чорне море та приєднався до ракетного есмінця USS Porter DDG78, який зайшов на патрулювання ще два дні тому. Раніше зазначалося, що американський корабель пройде навчання із союзниками по НАТО, включаючи Україну.

За словами командира бойової амфібійної групи Батаана Ленса Лешера, Oak Hill разом з есмінцем підвищить безпеку на морі і розширять взаємодію з регіональними партнерами. На десантному кораблі перебувають піхотинці 26-го морського експедиційного загону та персонал штурмового десантного загону.

Це вже третій захід у Чорне море цього судна. Oak Hill введений до складу флоту США у 1996 році. Його водотоннажність становить 19 тисяч тонн, довжина та ширина - 186 та 26 метрів відповідно. Швидкість такого корабля - 25 вузлів.

Oak Hill здатний взяти на борт 500 військових. Крім того, на борту можливе розміщення двох танків Абрамс. 

Нагадаємо, у Балтійському морі поблизу узбережжя Німеччини та Данії нещодавно пройшли військово-морські навчання НАТО та країн-партнерів BALTOPS 2020. Через пандемію COVID-19 усі навчання відбувалися на воді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції