Рейдерської атаки на видавництво не було - МВС

Дата публікації
Перегляди
1079
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У будівлі, де розміщене видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", ведеться ремонт.

Стало відомо, що невідомі увірвалися в будівлю видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА". Проте це не було рейдерське захоплення.

Про це зазначили у прес-службі МВС у місті Києві.

"Це вже довготривала історія. Підвал належить одному приватному підприємству, інша частина будівлі належить другому підприємству. Був припис робити ремонт, бо там аварійний стан будинку, перекриття там треба робити. Капела, яка також знаходиться нагорі, боїться, що якщо виїде на місяць на час ремонту, може туди вже не повернутися. Це цивільно-правові господарські питання, які має вирішувати Київська держадміністрація. Представник якої напевно є на місці події", - розповів речник столичної міліції Володимир Поліщук.

Він також наголосив, що то ніяке не рейдерське захоплення. Крім того, міліціонер додав, що виклик до Печерського райуправління був і на місце виїхали правоохоронці, проте надзвичайних інцидентів зафіксовано не було.

Нагадаємо, власник і директор видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" Іван Малкович заявив про рейдерську атаку на приміщення видавництва у центрі Києва.

Видавець повідомив, що здійснено рейдерську атаку на приміщення за адресою вул. Басейна 1/2, де розташовані Державна академічна чоловіча хорова капела України ім. Ревуцького та видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА".

Читайте також:

Малкович: рейдери забарикадувались і почали нівечити стіни та підлогу

До видавця "Гаррі Поттера" українською навідались рейдери

Українська книга стала популярнішою за російську

"Абабуґаламаґу" виживають зі свого офісу

"Абабуґаламаґу" виживають зі свого офісу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1079
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація