Пішоходи не поступилися дорогою кортежу губернатора і перейшли перед ним вулицю

Пішоходи не поступилися дорогою кортежу губернатора і перейшли перед ним вулицю

Ілюстрація / Фото: www.arms-expo.ru

Інцидент у Єкатеринбурзі стався на тлі наростаючого в російському суспільстві невдоволення нерівністю на дорогах.

Жителі російського міста Єкатеринбурга вранці у вівторок відмовилися поступатися дорогою кортежу губернатора Свердловської області Олександра Мішаріна і вийшли на проїжджу частину.

Як пише "Газета.ру" інцидент стався на тлі наростаючого в російському суспільстві невдоволення нерівністю на дорогах, а відеозапис інциденту в блогах опублікувало "Товариство синіх відерець", що веде активну боротьбу з мигалками."Люди, які стояли на морозі, втомилися чекати і почали переходити дорогу прямо перед кортежем. Той був змушений їм поступитися", - прокоментував відеозапис координатор "синіх відерець" Данила Ліндел в співтоваристві ru-vederko.

Ліндел також додав, що мигалка на машині губернатора Мішаріна встановлена ​​незаконно.

На відеозаписі видно ділянку дороги, по якій їдуть машини. Люди на перехресті терпляче чекають закінчення руху. Після звичайних машин проїхати повинні були губернаторський автомобіль і машина супроводу, проте, не дочекавшись закінчення їх руху, люди почали переходити дорогу. Наприкінці відеозапису показано, що автомобіль Мішаріна з мигалкою стоїть на дорозі перед натовпом громадян, які переходять вулицю.

Читайте також:

Брутальні охоронці прокладали шлях кортежу Литвина

Кортеж Обами оштрафували на 200 доларів за створення заторів

У Росії в ДТП з дипломатичним кортежем загинув пішохід, справу терміново зам'яли

Повʼязані теми:

Наступна публікація