Росія стягує до Криму військову техніку

Дата публікації
Росія стягує до Криму військову техніку

Поповнюють на окупованому півострові техніку на суші і морі

Російська загроза - держава-агресорка стягує до Криму військову техніку. За останніми даними агентства Reuters військово-морський корабель "Адмірал Захарін" прямує до Азовського моря.

В анексованому ж Криму зафіксували переміщення ракетних комплексів. Їх помітили на трасі Сімферополь-Керч. Відео, як перевозять ракетні комплекси "Бал", показав один з російських пропагандистських каналів. У жовтні саме ці ракетні комплекси окупанти піднімали за тривогою під час так званих тактичних навчань.

Доправити до Криму держава-агресорка обіцяє й зенітно-ракетний дивізіон С-400 "Тріумф". Він здатний вражати цілі на дальності 400 кілометрів і на висоті до 30 кілометрів, і як обіцяють у Москві, потрапить до Криму найближчим часом.

"Найближчим часом нова зенітна ракетна система заступить на бойове чергування із захисту повітряного простору РФ", - сказав представник Південного військового округу (ПВО) полковник Вадим Астаф'єв.

За його словами, раніше зенітно-ракетний дивізіон успішно виконав перші стикувальні стрільби зенітної ракетної системи (ЗРС) С-400 "Тріумф" на Державному центральному межвидовом полігоні в Астраханській області. Бойові розрахунки С-400 з'єднання ППО ПВО виконали стрільби по мішенях, що імітує низколітальні, швидкісні і балістичні цілі.

 

Наступна публікація