Тюремники запевняють, що Тимошенко сама просить про слідчі дії

Тюремники запевняють, що Тимошенко сама просить про слідчі дії

У СІЗО запевняють, що хочуть допомогти Тимошенко / Фото: byut.com.ua

СІЗО намагається надати екс-прем'єру медичну допомогу за участі її особистого лікаря, запевнили у пенітенціарній службі.

Інформація про безпорадний стан екс-прем'єра Юлії Тимошенко є спотвореною та не відповідає дійсності.

Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

"Враховуючи надані Юлією Тимошенко скарги на стан здоров'я керівництво Київського СІЗО постійно намагається надати кваліфіковану медичну допомогу (в тому числі за участі її особистого лікаря та медичної сестри). Але, незважаючи на це, вона систематично відмовляється від проведення запропонованих обстежень", - йдеться в повідомленні.

В службі уточнили, що Тимошенко відмовляється від "лабораторних та інструментальних обстежень, що порушує порядок отримання медичної допомоги особами, взятими під варту".

"За результатами останнього медичного обстеження комісії МОЗ Юлії Тимошенко дозволили спілкуватися з органами слідства в межах СІЗО", - заявили в прес-службі.

Крім того, тюремники запевняють, що "слідчі дії відносно ув'язненої Тимошенко здійснюються у відповідності з діючим кримінально-процесуальним законодавством та законом "Про попереднє ув'язнення".

"Більше того, у період 15-18 листопада Юлія Тимошенко з власної ініціативи зверталася до адміністрації СІЗО та пропонувала ознайомити її з певними протоколами", - уточнили в Держслужбі.

Нагадаємо, повноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова після візиту до Тимошенко повідомила, що стан здоров'я екс-прем'єра з часу останніх її відвідин значно погіршився. Екс-прем'єр схудла на 5-7 кг.

Читайте також:

Тимошенко швидко втрачає вагу

Червоний хрест проігнорував 15-сантиметрові синці Тимошенко

Тимошенко поки катують без паяльних ламп і голок - БЮТ

Медики не знають, що відбувається з Тимошенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація