Медики не знають, що відбувається з Тимошенко

На сьогоднішній день у медиків немає діагнозу хвороби Юлії Тимошенко.

Недуга, на яку хворіє в СІЗО екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, на сьогоднішній день медиками не встановлена.

Про це 15 листопада біля Київського СІЗО заявив адвокат Тимошенко Сергій Власенко, який прийшов до ізолятора, щоб взяти участь у слідчих діях.

"Дійсно з розголошенням медичного діагнозу є певна медико-етична проблема. Але питання полягає в тому, що на сьогоднішній день хвороба Тимошенко не діагностована, тобто медики не знають, що відбувається з Тимошенко, тому що для того, щоб діагностувати проблеми з хребтом, необхідно провести всю діагностику із застосуванням медичного устаткування. А це неможливо в умовах СІЗО", - сказав Власенко.

Нагадаємо, у середу, 9 листопада, адвокат Тимошенко Сергій Власенко заявив про нездатність Тимошенко пересуватися самостійно. "Її стан дуже-дуже погіршився. Це пов’язано і з умовами перебування, в першу чергу. Але лікарів я не бачив, тому діагноз її не знаю", - зазначив Власенко.

7 листопада Державна пенітенціарна служба заявила, що Юлія Тимошенко з власної необережності спровокувала 5 листопада загострення болю в хребті. Раніше повідомлялося, що в Тимошенко болі у спині. Через це екс-прем'єру у СІЗО, зокрема, робили масаж.

11 листопада член комісії МОЗ, доктор медичних наук Олександр Бур’янов заявив, що комісія працює над встановленням остаточного діагнозу Тимошенко, після чого буде визначена тактика її лікування.

Читайте також:

Юлія Тимошенко: 100 днів за ґратами

Діагнози Тимошенко перетворять на таємницю за сімома печатями

Лікарі не в змозі поставити точний діагноз Тимошенко

Бютівці бояться, що Тимошенко фізично знищать

ВідеоМедики не знають, що відбувається з Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: