Лужкова допитували 4,5 години і відпустили

Юрій Лужков не захотів спілкуватися з журналістами, а на допиті в Слідчому комітеті РФ провів 4,5 години.

Екс-мера Москви Юрія Лужкова 15 листопада допитали в Слідчому комітеті РФ у справі про розкрадання в "Банку Москви". Допит тривав більше чотирьох годин - з 11:00 до 15:25 (час московський), після чого Лужкова відпустили.

Він залишився у статусі свідка, тобто звинувачень йому не висунули, повідомив адвоката екс-мера Генрі Рєзнік.

"Я можу вам сказати чесно, що Юрій Михайлович відповів на всі питання, які йому ставилися. Від відповіді на жодне запитання він не ухилився", - заявив Рєзник.

Однак коментувати справу по суті адвокат відмовився, пославшись на підписку про нерозголошення.

У будівлі Слідчого департаменту Лужкова очікували десятки журналістів. Але він відмовився відповідати на запитання преси і до, і після допиту, передає BBC Russian.

За версією слідства, колишній президент "Банку Москви" Андрій Бородін, його колишній перший заступник Дмитро Акулінін та їхны співучасники заподіяли шкоди банку на 12,7 мільярда рублів. Тепер колишнім керівникам "Банку Москви" загрожує покарання - до десяти років позбавлення волі.

Явка екс-мера Москви до слідчого мала відбутися 28 жовтня, проте в той момент він перебував за кордоном. 9 листопада Лужков повернувся до Росії і підтвердив готовність прийти для надання свідчень.

Раніше Юрій Лужков висловив сумніви в економічній складовій справи і назвав її політичною.

"Сама справа є політичною, жодного економічного підґрунтя в ній немає. Правоохоронні органи раніше вже займалися цією угодою і жодних порушень по своїй частині там не знайшли", - заявляв Лужков.

Він також говорив, що пов'язує виклик на допит зі своїм недавнім інтерв'ю на політичні теми радіостанції "Свобода". В інтерв'ю, про яке йде мова, Лужков піддав критиці керівництво Росії і правлячу "Єдину Росію".

Читайте також:

Лужков звинуватив Медведєва в політичному переслідуванні

Брата дружини Лужкова визнали винним у шахрайстві і дали три роки

Один з найбагатших російських банкірів утік на Захід

Батуриній пророкують долю Ходорковського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: