Після провалу голосування по декриміналізації БЮТ пішов з Ради

Регіонали та інші представники більшості не підтримали ще одну поправку, запропоновану депутатом Віктором Швецем.

Депутати з БЮТ залишили залу Верховної ради на знак протесту проти того що парламент не підтримав декриміналізацію статей, за якими в тому числі звинувачують Юлію Тимошенко.

Про це оголосив бютівець Андрій Кожем'якін, роблячи заяву від фракції після "провалу" відповідної поправки.

Нагадаємо, на початку засідання у ВР забракло голосів для декриміналізації статті, за якою засудили Юлію Тимошенко. Поправка рекомендувала виключити статтю 365 з Кримінального кодексу України в чинній редакції та внести її нову редакцію. За дану поправку проголосували лише 147 із 438 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Як повідомляється, пізніше регіонали та інші представники більшості не підтримали ще одну поправку, запропоновану депутатом Віктором Швецем, яка пропонувала вилучити 365 статтю з переліку статей, за якими йде кримінальна відповідальність.

Після голосування опозиційні депутати кричали "ганьба". Після цього БЮТ заблокував трибуну з вимогою зробити переву та дати можливість виступити з заявою.

"Розмови президента про те, що мі йдемо кудись в Європу, зараз на них ставиться великий хрест", - прокоментував голосування бютівцеь Олександр Чорноволенко.

Як відомо, Тимошенко засуджено до семи років позбавлення волі за ст. 365 Кримінального кодексу - за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів iз Росією у 2009 році.

Читайте також:

Рада не підтримала декриміналізацію "статті Тимошенко"

Доньку Тимошенко не пустили до мами

Податкова розповіла, як Тимошенко отримувала мільйони з офшорів

Тимошенко гірше від допитів вже не стане - МОЗ

ВідеоПісля провалу голосування по декриміналізації БЮТ пішов з Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: