Пілоти пасажирського літака на Кіпрі сіли повз посадкову смугу

Пілоти пасажирського літака на Кіпрі сіли повз посадкову смугу

Пілоти не помітили при посадці спеціальних знаків

Пасажирський літак зі 192 британськими туристами на борту дивом уникнув катастрофи на Кіпрі.

Пасажирський літак зі 192 британськими туристами на борту дивом уникнув катастрофи після того, як пілоти промахнулися повз смугу та посадили лайнер на рульовій доріжці.

Пілоти рейсу, який слідував за маршрутом Донкастер - Пафос, посадили літак на рульову доріжку замість основної злітно-посадкової смуги.

За щасливим збігом обставин катастрофи вдалося уникнути, оскільки рульова доріжка, призначена для їзди лайнерів перед зльотом, була в цей час вільна.

Інцидент стався ще 21 вересня, проте розголосу набув лише зараз. Як з'ясувала британська преса, під час посадки пілоти отримали сигнал приземлятися на злітно-посадкову смугу номер 29, яка була відзначена спеціальними лініями.

Проте льотчики приземлилися на 290 градусів на захід від заданої точки - на рульову доріжку, не позначену спеціальними знаками, яка проходила паралельно смузі.

Наразі проходить розслідування смертельно небезпечної події. Існує версія, що пілотів збентежив розмір доріжки, яка раніше використовувалася як злітно-посадкова смуга для військових цілей.

Однак про льотну "майстерність" пілотів свідчить той факт, що при посадці вони не помітили спеціальних знаків, якими маркуються і доріжка, і злітно-посадкова смуга.

Читайте також:

Пасажири побачили, як в польоті у літака відвалилося колесо

Іранський пілот врятував Boeing від катастрофи, посадивши його без передніх шасі

Чоловік у небі хотів відкрити двері літака, щоб потеревенити з Богом

Американський пілот зняв на відео аварію власного літака

Повʼязані теми:

Наступна публікація