ДАІ відновило вже 78 стаціонарних постів

Дата публікації
Перегляди
1616
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ДАІ відновило вже 78 стаціонарних постів

Пости будуть виконувати роль антикризових центрів під час Євро-2012 / Фото: "Комсомольская правда" в Украине

Згідно наказу МВС затверджена дислокація 91 стаціонарного посту ДАІ.

Державтоінспекція України відновила функціонування 78 стаціонарних постів дорожньо-патрульної служби, які під час Євро-2012 будуть виконувати роль антикризових центрів - надавати консультативну допомогу учасниками дорожнього руху.

Про це повідомив начальник Управління ДАІ МВС України Валерій Лозовий.

"Згідно наказу Міністра внутрішніх справ України затверджена дислокація 91 стаціонарного посту ДАІ на території всіх областей України. На сьогодні функціонує 78 постів. На інших завершуються ремонтні роботи та технічне оснащення", - сказав він.

За словами Валерія Лозового, стаціонарні пости функціонують як маленькі відділення ДАІ на трасі – тут базується підрозділ служби, є сучасні засоби відеонагляду, автомобілі, які патрулюють між стаціонарними постами, контролюють рух та надають допомогу учасникам дорожнього руху.

Нагадаємо, пости ДПС під час турніру будуть виконувати роль антикризових центрів - співробітники служби будуть готові надати учасникам дорожнього руху консультаційну й мінімальну медичну допомогу, викликати технічних спеціалістів та екстрені служби.

На кожному з цих постів буде мобільний телефон, за яким водій зможе звернутися по допомогу, а також безкоштовно подзвонити по території України. Також на постах роздаватимуть автотуристам пам'ятки, у яких зібрана необхідна для гостей країни інформація.

На автодорогах з Києва до Львова буде 10 стаціонарних пунктів, а з Києва до Харкова і Донецька –12. Безпеку руху на українських дорогах контролюватиме 9 тис. співробітників Державтоінспекції.

Як відомо, у червні в Україні набув чинності наказ МВС про поновлення роботи стаціонарних постів дорожньо-патрульної служби.

Стаціонарні пости ДПС вперше були ліквідовані в 2005 році за розпорядженням Президента Віктора Ющенка. У 2007 році міністр внутрішніх справ Василь Цушко поновив роботу стаціонарних постів, проте в 2008 році Ющенко знову їх скасував.

Читайте також:

Кількість постів ДАІ збільшилася в 2,5 рази

В Україні відродили стаціонарні пости ДАІ, ліквідовані Луценком

У Києві "Порше" і "Хаммер" ледь не рознесли пост ДАІ

Щоб домогтися хабара від іноземця, інспектор ДАІ викликав перекладача

ДАІ оприлюднила рейтинг найаварійніших місць в Києві

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1616
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація