Олена Виноградова з REAL O "послала на фіг" Володимира Дантеса

Дата публікації
Перегляди
8735
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Виявляється, популярна пісня REAL O "Уходи на фиг!" розповідає реальну історію відносин Олени Виноградової з учасником групи ДіО.фільми.

Аматорське відео на пісню "Уходи на фиг!" дівчата зняли його таємно від свого продюсера Наталі Могилевської і присвятили всім "лузерам". Знято воно було у день народження однієї з учасниць групи REAL O - Олени Виноградової.

За півтора місяці пісня з провокаційним текстом стала справжнім хітом в інтернеті і на радіостанціях. Але лише професійний кліп показав, кого мали на увазі дівчата.

"ДИО.ФИЛЬМЫ" ПІДГЛЯДАЛИ ЗА ГОЛОЮ ДІВЧИНОЮ, ЯКА ШУКАЛА ТРУСИ (ВІДЕО)

Вигук "Уходи на фиг!" - реакція на розрив відносин солістки групи REAL O Олени Виноградової з учасником групи ДіО.фільми Володимиром Дантесом. До цього всі закулісні романи між підопічними Наталії Могилевської ретельно приховувалися заради збереження іміджу спокійних і веселих дівчат. Але на цей раз продюсер зробила виняток.

"Пісня показала в інтернеті, що вона хіт. Я зрозуміла, що потрібен якісний кліп і дала REAL O карт-бланш... Я дозволила це, оскільки, як відомо - всі пісні про кохання, а реальні почуття і події завжди надихали талановитих людей на створення чудових пісень, у тому числі тих, що стали великими, "- сказала Наталя Могилевська про самодіяльність дівчаток.

У новому кліпі дівчата з REAL O допомагають Олені Виноградовій викреслити з пам'яті "лузера" Дантеса.

Читайте також:

На Різдво Могилевська вивезе своїх артистів до Ізраїлю

Еротичний кліп "ДІО.фильмів" потрапить в ротацію на телебачення

Українські хлопці із "ДИО.фильмы" сподобались дружині Мєдвєдєва

Олена Виноградова з REAL O "послала на фіг" Володимира Дантеса

Олена Виноградова з REAL O "послала на фіг" Володимира Дантеса

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8735
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація