Зечки однієї з колоній пообіцяли не "чмирити" Тимошенко

Зечки однієї з колоній пообіцяли не "чмирити" Тимошенко

Юлія Тимошенко у СІЗО. Ілюстрація / Фото: УНІАН

Одна з 11 жіночих виправних колоній в Україні може стати місцем проживання Юлії Тимошенко на найближчі 7 років.

У жіночій виправній колонії села Маріямпіль Галицького району (Івано-франківська область) на в'язня №1 Юлію Тимошенко чекають із нетерпінням.

Жіноча виправна колонія в селі Маріямпіль Галицького району на Івано-Франківщині призначена для тих, хто вперше скоїв злочин, і вважається більш-менш комфортною зоною. Це єдиний в Україні виправний заклад із спеціальним сектором, в якому відбувають покарання колишні співробітниці силових структур, пише "Сегодня".

Тутешні зечкі вірять, що колишня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, недавно засуджена до 7 років позбавлення волі, буде відбувати термін разом з ними, але, можливо, у VIP-секторі, де вже є дві ув'язнені, колишні правоохоронці.

"Багатьом із них тут краще, ніж було на волі: думати ні про що не треба, триразове харчування, чиста постіль, гаряча вода. Головне, працювати і не порушувати режим", - заявив один із співробітник охорони галицької виправної колонії.

Щоб максимально задіяти ув'язнених, в колонії беруть різні замовлення - тут і конверти клеять, і похоронні вінки плетуть, і новорічні іграшки розмальовують. Найбільш жваво працюють у швейному цеху.

На питання, чи чули тут про вирок, винесений Юлії Тимошенко, зечки відповіли, що знають про це і очікують, що Тимошенко стане їхньою сусідкою.

Жінки кажуть, що Юлю тут ображати не будуть (як припускають деякі ув'язнені, якщо Тимошенко таки привезуть в цю колонію і влаштують у "сектор", то працювати з усіма вона навряд чи буде, як і теперішні мешканки "сектора").

Серед ув'язнених галицької виправної колонії, як переконують в адміністрації установи, немає блатної ієрархії.

"Тут відбувають термін "первоходкі"- вперше скоїли злочин. Тому тут немає блатних звичаїв, неформального лідера. Декого, щоправда, в СІЗО навчили усяким дурощам, але ми всіх однаково змушуємо виконувати існуючі правила, призначаємо днювальних і в цілому контролюємо ситуацію", - повідомила в.о. начальника відділення галицької виправної колонії Світлана Іванішак.

нас між собою добрі стосунки, тут немає блатних, ми звичайні жінки, один одного підтримуємо. На інших таборах мене з такою статтею могли б убити (за спробу продажу сина), а тут не чмирять. Знають, що я не винна, що нас, убогих, обдурили, підставили", - заявила жінка, яку засудили на дев'ять років позбавлення волі за спробу продати свого 10-річного сина.

Раніше захисники Юлії Тимошенко заявили, що не сподіваються на виправдання їхньої підзахисної в Апеляційному суді Києва.

24 жовтня екс-прем'єр Юлія Тимошенко подала апеляцію на рішення Печерського райсуду Києва у "газовій" справі.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

Читайте також:

Власенко вже дві години не виходить від Тимошенко

Апеляційний суд займеться вироком Тимошенко в середині грудня

У Тимошенко кажуть, що суддям мстять за закриття справ проти неї

У СІЗО заявили, що Тимошенко сама собі пошкодила спину

Повʼязані теми:

Наступна публікація