У Швеції через квиток на електричку розгорівся "ісламофобський" скандал

Мусульманин усамітнився в тамбурі для молитви. В цей час жінка-контролер підійшла до нього і, штовхнувши в спину, попросила пред'явити квиток.

У приміському потязі, що прямував із Стокгольма в місто Флен, напередодні стався інцидент, який обурив мусульманську громаду Швеції.

Мусульманин, який повертався додому зі Стокгольма, усамітнився в тамбурі для молитви, оскільки підійшов час намазу. В цей час жінка-контролер, яка перевіряла квитки, підійшла до нього і, "штовхнувши два рази в спину", попросила пред'явити квиток. Мусульманин відмовився, "так як не міг перервати молитву". Тоді контролер заявила, що йому доведеться зійти з поїзда на наступній станції. Пасажир, який так і не перервав молитву, відмовився і від цього.

Те, що сталося було названо "мерзенним проявом ісламофобії", а повідомлення про інцидент було передруковано відразу декількома мусульманськими виданнями.

Для вирішення конфлікту контролер викликала поліцейських, які "допомогли" побожному пасажиру залишити поїзд. Він повернувся до Стокгольма і, за його словами, провів ніч в мечеті.

Після цього ображений мусульманин подав скаргу до Центру обслуговування клієнтів шведської залізниці, отримавши компенсацію в розмірі приблизно 100 євро.

У місті Флен проживає велика мусульманська громада. Нещодавно місцеві християни-п'ятидесятники передали їй будівлю свого молитовного будинку в знак "братньої любові".

Читайте також:

Мусульманин побив поліцейського, який вимагав від його дружини зняти паранджу

Туреччина запропонувала туристам стати мусульманами на місяць

У США мусульманин вбив свою дочку, яка знехтувала законами шаріату

На Мальдівах мусульманин одружив європейців обізвавши їх "невірними свинями"

Мусульмани відмовилися грати з геями в футбол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: