Лікарі бояться, що голодуючі чорнобильці впадуть у кому

За допомогою до медиків звертаються здебільшого літні люди, хворі на гіпертонію.

У Донецьку в 10 учасників голодування в обласному управлінні Пенсійного фонду погіршився стан здоров`я. Про це повідомили в швидкій медичній допомозі.

За словами фельдшера Марії Кислової, за допомогою до медиків звертаються здебільшого літні люди, хворі на гіпертонію. Вона також додала, що є загроза, що ці люди впадуть у кому.

"Коли люди не їдять - у них знижується рівень цукру в крові. Це може спричинити кому. Граничний термін голодовки - 2 дні", - підкреслила Кислова.

Зараз в актовому залі Донецького обласного управління Пенсійного фонду знаходиться близько 50 голодуючих. Їхня кількість зростає.

За словами голови Донецької обласної організації чорнобильців-інвалідів "Чорнобиль-єдність" Миколи Гончарова, на даний момент заяви про початок голодовки подали понад 200 пільговиків. Також він зазначив, що голодуючим не вистачає гарячого чаю і теплих речей. І закликав усіх небайдужих допомогти в наданні теплих речей і гарячого чаю.

Нагадаємо, 14 листопада в Донецьку близько тисячі чорнобильців, афганців і дітей війни прийшла в обласне управління Пенсійного фонду України і зажадала негайного прибуття до них прем`єр-міністра Миколи Азарова, інакше погрожували оголосити голодовку.

Чорнобильці, афганці і діти війни вимагають від влади виконати закони, згідно з якими вони мають доплати до пенсій.

Уночі 15 листопада 41 учасник акції протесту, перебуваючи в актовому залі будівлі регіонального управління ПФ, розпочав голодування з вимогою термінової зустрічі з Азаровим.

Голова управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Георгій Якименко подав у відставку.

Читайте також:

Чорнобильці захопили ще одне управління ПФУ, тепер у Харкові

Донецькі чорнобильці розпочали голодування прямо в будівлі ПФУ

У Донецьку чорнобильці на чолі з Ляшком захопили Пенсійний фонд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: