Сполучені Штати відкрили небо для України

Угода про повітряні перевезення набула чинності.

Посольство США в Україні повідомило про завершення всіх юридичних формальностей і початок дії угоди між урядами обох країн щодо повітряних перевезень. Про це повідомив на власній сторінці у Facebook заступник міністра інфраструктури України Володимир Омелян.

"Відсьогодні Україна і США є повноцінними партнерами у Відкритому небі!", - відзначив урядовець.

Він нагадав, що угода про відкрите небо була підписана 14 липня 2015 року у Вашингтоні, а 4 листопада її було ратифіковано Верховною Радою України. Документом встановлюється довільна частота та ємність повітряних перевезень авіаперевізниками обох сторін і дозволяється самостійне наземне обслуговування в аеропортах.

Також завдяки угоди авіакомпаніям обох країн надається можливість виконувати польоти з правом приймати на іноземній території пасажирів, що прямують на територію будь-якої третьої держави, а також адресовані туди ж вантаж і пошту, і право висаджувати пасажирів і вивантажувати вантаж і пошту, що направляються із будь-якої території, в країні-підписанті угоди.

За словами Омеляна, працівники міністерства "розпочали з нуля" роботу над цією угодою "і довели до успішного завершення".

 

Відсьогодні Україна і США є повноцінними партнерами у Відкритому небі!Як щойно повідомило Посольство США в Україні, за...

Опубліковано Volodymyr Omelyan 14 січня 2016 р.
Тим часом "Росавіація" зацікавлена у відновленні авіасполучення з Україною. Польоти припинилися минулого року. 

В "Украерорусі" порахували шалені втрати через санкції проти російських авіакомпаній. Держава недоотримає приблизно 11% від загальної виручки.

ВідеоУкраїнським авіаперевізникам заборонили літати через Синайський півострів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: