Сполучені Штати відкрили небо для України

Угода про повітряні перевезення набула чинності.

Посольство США в Україні повідомило про завершення всіх юридичних формальностей і початок дії угоди між урядами обох країн щодо повітряних перевезень. Про це повідомив на власній сторінці у Facebook заступник міністра інфраструктури України Володимир Омелян.

"Відсьогодні Україна і США є повноцінними партнерами у Відкритому небі!", - відзначив урядовець.

Він нагадав, що угода про відкрите небо була підписана 14 липня 2015 року у Вашингтоні, а 4 листопада її було ратифіковано Верховною Радою України. Документом встановлюється довільна частота та ємність повітряних перевезень авіаперевізниками обох сторін і дозволяється самостійне наземне обслуговування в аеропортах.

Також завдяки угоди авіакомпаніям обох країн надається можливість виконувати польоти з правом приймати на іноземній території пасажирів, що прямують на територію будь-якої третьої держави, а також адресовані туди ж вантаж і пошту, і право висаджувати пасажирів і вивантажувати вантаж і пошту, що направляються із будь-якої території, в країні-підписанті угоди.

За словами Омеляна, працівники міністерства "розпочали з нуля" роботу над цією угодою "і довели до успішного завершення".

 

Відсьогодні Україна і США є повноцінними партнерами у Відкритому небі!Як щойно повідомило Посольство США в Україні, за...

Опубліковано Volodymyr Omelyan 14 січня 2016 р.
Тим часом "Росавіація" зацікавлена у відновленні авіасполучення з Україною. Польоти припинилися минулого року. 

В "Украерорусі" порахували шалені втрати через санкції проти російських авіакомпаній. Держава недоотримає приблизно 11% від загальної виручки.

Українським авіаперевізникам заборонили літати через Синайський півострів

Напередодні через трагедію Державна авіаційна служба України заборонила українським бортам літати над Синайським півостровом. Раніше на такі обмеження наважились також Велика Британія, Франція і Нідерланди. Тоді, як Туреччина обмежила лише нічні польоти та спрямувала до єгипетського курорту Шарм-ель-Шейх власних спеціалістів з безпеки. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: