Сервіс таксі Uber отримав 2 мільярди доларів від китайських інвесторів

Також представники Uber заявляють, що його частка на китайському ринку виросла за 2015 року зі 1% до 30-35%.

Представники китайського підрозділу сервісу виклику таксі Uber заявили про отримання майже 2 мільярдів доларів додаткового інвестування.

Про це повідомляє "Економічна правда" із посиланням на Reuters.

Таким чином Uber Китай збільшив оцінку вартості до 7 мільярдів доларів. Серед спонсорів Uber China оператор четвертої за величиною китайської авіакомпанії HNA Group, страхові China Taiping Insurance Holdings і China Life Insurance, автомобільна Guangzhou Automobile Group, інвестбанк Citic Securities. Серед раніше неврахованих інвесторів знаходяться китайські компанії China Minsheng Banking Corp, China Vanke Co Ltd і China Broadband Capital.

Також представники Uber заявляють, що його частка на китайському ринку виросла за 2015 року зі 1% до 30-35%.

Нагадаємо, що в Україні з'явиться всесвітньо відомий сервіс таксі Uber, повідомив заступник міністра інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook.

Uber був заснований в американському Сан-Франціско ще в 2009 році. За допомогою сервісу на мобільному телефоні або на сайті замовник може зарезервувати авто з водієм і відстежити його переміщення до зазначеного пункту, а оплату провести за допомогою банківської карти. Водієм Uber може стати рядовий автолюбитель, який має власний транспортний засіб – для цього треба пройти реєстрацію на офіційному сайті.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: