Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд заарештував "хрещеного батька контрабанди" Альперіна

Призначено заставу у розмірі 70 мільйонів гривень.

Вищий антикорупційний суд арештував одеського бізнесмена, якого звинувачують у створенні злочинної групи для махінацій на Одеській та Київській митницях Вадима Альперінадо 25 січня 2020 року.

 Про це повідомляє "Центр протидії корупції".

Суд також призначив Альперіну заставу у розмірі 70 млн гривень. Суд наклав низку обов`язків на Альперіна в разі внесення застави: здати паспорти, носити електронний браслет, з’являтися за першою вимого до правоохоронців.

Слід зауважити, що слідчі НАБУ просили взяти Альперіна під варту або сплатити 288 мільйонів гривень застави. НАБУ оцінило завдані ним збитки в 77 мільйонів гривень.

Нагадаємо, 26 листопада детективи Національного антикорупційного бюро України затримали працівників митниці та інших осіб, які можуть бути причетними до вчинення злочинів. До цього заступник начальника Київської митниці Сергій Тупальський повідомив, що у нього вдома проводять обшуки. За даними ЗМІ, митника було затримано у справі про пропозицію хабар у 800 тисяч доларів детективу НАБУ. 

27 листопада співробітники НАБУ затримали бізнесмена Вадима Альперіна, якого підозрюють у організації контрабандних схем.

Відео 288 мільйонів гривень застави вимагають слідчі НАБУ як запобіжний захід для Альперіна

Його звинувачують у створенні злочинної групи для махінацій на Одеській та Київській митницях. Слідчі НАБУ просять узяти його під варту або сплатити 288 мільйонів гривень застави. Слухання триває ще з 11:30. Бізнесмена затримали кілька днів тому, хоча слідчі дії стосовно нього тривають уже 2 роки.  

288 мільйонів гривень застави вимагають слідчі НАБУ як запобіжний захід для Альперіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції