Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський позбавив посади Кривоноса

Заступник секретаря РНБО більше не очолює міжвідомчу робочу групу.

Президент України Володимир Зеленський звільнив заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони Сергія Кривоноса від виконання обов'язків голови міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо зміцнення обороноздатності держави. Про це видано указ глави держави.

Як повідомляє президентська пресслужба, Кривоноса також звільнено з посади керівника та виведено з персонального складу міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю. Про причини такого кадрового рішення нічого не сказано. Указ набув чинності з моменту його опублікування.

Раніше Кривонос заявив, що новий секретар РНБО України Олексій Данілов не бачить його у відомстві. "Я сподіваюсь на швидку зустріч з президентом, аби розставити усі крапки над "і", запитати просто: "Потрібен я на цій посаді?" Я готовий звітувати, що зроблено і що ми плануємо зробити", – пояснював тоді генерал.

Відео Кривонос став новим заступником секретаря РНБО після скандалу з Гладковським

Заміна фігуранта корупційного скандалу. Заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони Президент Петро Порошенко призначив полковника Сергія Кривоноса. Він - колишній кандидат у президенти, минулого тижня зняв свою кандидатуру і підтримав чинного главу держави.

Кривонос став новим заступником секретаря РНБО після скандалу з Гладковським

Залиште свій коментар

Вибір редакції