Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ДБР програло апеляцію на арешт "Кузні на Рибальському"

Із майна заводу знято юридичну заборону.

Арешт із майна та корпоративних прав заводу "Кузня на Рибальському" знято рішенням Київського апеляційного суду. Відповідну ухвалу було прийнято ще 19 листопада, повідомляє Громадське.

Позиція Державного бюро розслідувань визнана органом юстиції непереконливою. Також необґрунтованим було оголошено вердикт Печерського районного суду про накладення арешту на нерухомість заводу. Клопотання ДБР визнано таким, що вносилося з порушенням Кримінально-процесуального кодексу.

В підсумку, арешт зняли з комплексу виробничих будівель площею 115,8 тисячі квадратних метрів, пожежного депо, тиру на Рибальському півострові, 7 гуртожитків, нежитлового приміщення площею 3,6 тисячі квадратних метрів, павільйон та корпоративних прав 3,2 мільйона іменних акцій заводу.

Кількома днями раніше Печерський районний суд Києва надав Державному бюро розслідувань доступ до документів про відпустки та відрядження п’ятого президента України Петра Порошенка. Саме з його прізвищем останні роки пов’язували "Кузню на Рибальському".

Відео Печерський суд заарештував нерухомість заводу "Кузня на Рибальському"

Зробили це за клопотанням ДБР в рамках розслідування про нібито легалізацію незаконних доходів та несплату податків. Восени 2018 року група Сергія Тігіпка попередньо домовилась про купівлю "Кузні". Тоді ЗМІ повідомляли, що завод коштував Тігіпко близько 300 млн доларів, але його фірма спочатку сплатила Порошенку та його соратнику Ігорю Кононенку лише тридцяту частину від загальної вартості.    

Печерський суд заарештував нерухомість заводу "Кузня на Рибальському"

Залиште свій коментар

Вибір редакції