Телерадіокомпанія "Стимул" і далі працює без ліцензії

У юристів телекомпанії усно вимагають додаткові документи.

Члени Національної ради з питань телебачення і радіомовлення вкотре перенесли розгляд питання щодо видачі ліцензії телерадіокомпанія "Стимул", що транслює в Кропивницькому канал "2+2".

Тепер вони вимагають у юристів групи компаній "1+1 Медіа" довести документально зв'язки Ігоря Коломойського з іноземними компаніями, які зазначені в план-схемі структури власності телеканалу. Без письмового запиту, усно – заступниця голови Уляна Фещук вимагає надати трастову угоду акціонерів телеканалу.

Разом із тим, дехто з членів Нацради вважає, що обійтися можна і без цього документа, адже це лише формальність. Бо ж, і чиновники, і телеглядачі знають, хто є власником групи компаній "1+1 Медіа", куди входить ТРК "Стимул" із Кропивницького.

Розгляд питання про надання ліцензії каналу "2+2" вкотре перенесли

Телерадіокомпанія "Стимул", що транслює у Кропивницькому канал, продовжує працювати без ліцензії. Члени національної ради з питань телебачення і радіомовлення вимагають у юристів групи компанії "1+1 медіа" довести документально зв’язки Ігоря Коломойського з іноземними компаніями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: