Топ-5 популярних блогів про здоров'я: грип, лікарські помилки і вода

Як вберегтися від грипу, коли можна пити воду після їжі і чому лікарі роблять помилки – найбільше цікавились читачі ТСН.ua.

Сьогодні у світі відзначають День здоров'я. Саме цього дня 68 року була заснована Всесвітня організація охорони здоров'я, головне завдання якої - вирішувати міжнародні проблеми охорони здоров'я населення Землі.

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я ТСН.ua підготував топ-5 популярних блогів про здоров'я та спорт за увесь час існування цієї рубрики. Найбільше читачів цікавили теми грипу, вживання води та роботи лікарів.

П'яте місце.  Ви всі помрете

Автор: лікар-імунолог Галина Грановська

Кількість переглядів: 21 930

У своєму блозі Галина Грановська написала, як і чому лікарі починають ненавидіти людей. І навела п'ять типів пацієнтів, які здатні навіть найбільш чуйних і добрих лікарів зробити мізантропами.

"Лікар піддається хамству, образам, погрозам, негативній реакції, яка часом доходить до ненависті - просто тому, що намагається робити свою роботу. Лікар, якщо він намагається бути лікарем в розумінні Боткіна, до сорока років просто вигорає зсередини дотла".

Лікарі
daily.com.ua

Четверте місце. Свинячий грип під питанням

Автор: кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Кількість переглядів: 24 534

Кореспонденту ТСН Аллі Хоцянівській цієї зими як і багатьом українцям довелося стикнутися з грипом – можливо, навіть свинячим. Свої відчуття та досвід виклику лікарі вона і описала у блозі.

"Сподіваюся, той, хто прочитає це, замислиться про своє здоров'я. І не буде зволікати з викликом лікаря, не буде експериментувати над собою і не втрачатиме дорогоцінний час, якщо захворіє на щоб там не було – ОРВІ, звичайний грип чи свинячий. Бо без аналізів навіть лікарі не можуть напевне визначити, який саме вірус вас атакував".

Грип, ГРВІ, хвороба, ліки, іміджеве фото
pixabay.com

Третє місце. Закони хвороби (про лікарські помилки)

Автор: лікар, викладач Харківської медичної академії післядипломної освіти Інесса Сафонова

Кількість переглядів: 43 758

Медик з великим досвідом Інесса Сафонова зробила "анатомію" лікарських помилок, написавши, чому це стається і чому не варто зопалу судити лікарів.

"А ви уявіть собі, як це - приймати рішення в такий момент. Спробуйте, прийміть. Зробіть вибір. З адреналіном, з мокрим лобом. Поруч з асистолією, з клінічною смертю. З кулаком на аорті. З матами в три поверхи луною в операційній. З безсонням, з тахікардією біля дверей реанімації. Із запалими очима. Із вантажем на все життя. Представили? Отож".

карета швидкої допомоги, медики, лікарі, швидка
УНІАН

Друге місце. Як правильно пити воду після їжі

Автор: лікар-терапевт, дієтолог Борис Скачко

Кількість переглядів: 46 023

Останнім часом все більшої популярності набуває ЗСЖ – здоровий спосіб життя. І вживання води є його однією з найважливіших складових. Часто люди не знають, коли саме після їжі можна пити воду, бо існує чимало поглядів лікарів, дієтологів та тренерів. У блозі Борис Скачко виклав свій погляд на це питання.

"Має враховуватися зовсім інший показник - час перетравлення їжі в шлунку. Адже насправді щоб вода після їжі принесла вам користь, вона повинна потрапити в порожній шлунок. Тобто реально після їжі. Тільки тоді вода зможе брати участь в численних реакціях обміну речовин, не порушуючи процес травлення, і приносити вам здоров'я".

Вода
jillianwrightskincare.com

Перше місце. Обережно, грип!

Автор: лікар-імунолог Галина Грановська

Кількість переглядів: 66 114

Цього року грип забрав життя не одного українця. Багато людей поплатилися життям через власну безпечність та небажання одразу довірити своє здоров'я лікарям. Галина Грановська "розклала по поличках", чи відрізняється свинячий грип від будь-якого іншого, як відрізняється лікування, чому у випадку грипу народні методи не мають жодного сенсу та як убезпечити себе від хвороби.

"Не існує ЖОДНИХ методів профілактики зараження та захворювання на грип за допомогою "підняття імунітету", поїдання певних продуктів, пиття певних таблеток або крапель, в тому числі гомеопатичних, відвідування особливо цілющих лазень і саун та ін. Це не подіє. Не витрачайте сил, грошей і часу".

Грип, вірус, хвороба
УНІАН

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: