Третина українців вже не хоче приєднуватися до Європи

За рік кількість українців, які виступають за євроінтеграцію та вважають Україну частиною ЄС, відчутно зменшилася.

За рік українці стали більш прохолодно ставитися до євроінтеграції. Якщо в 2010 році майже половина (46%) мешканців країни була згодна з твердженням, що Україна є невід'ємною частиною Європейського співтовариства, то у 2011 році Україну частиною ЄС вважають тільки 38% опитаних.

Окрім того, майже третина (29%) українців вважають, що нашій країні не треба вступати до ЄС, свідчать дані соціологічного опитування дослідницького агентства IFAK Ukraine.

Торік частка противників інтеграції до Євросоюзу становила 17%.

У той же час, майже кожен п'ятий опитаний (17%) вважає, що Україна повинна стати членом Європейського Союзу у найближчі рік-два, ще 11% впевнені, що Україна увійде до ЄС через 5-10 років.

Цікаво, що раніше результати телефонного опитування дослідницької компанії GfK Ukraine показали, що майже половина (47%) українців підтримують звільнення Юлії Тимошенко заради підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Опитування щодо інтеграції з ЄС було проведено дослідницькою агенцією IFAK Ukraine в період з 24 вересня по 7 жовтня 2011 року в містах України з населенням 50 тисяч осіб. Всього було опитано 1000 респондентів у віці від 18 до 60 років. Вибіркова сукупність репрезентує населення міст України з чисельністю 50 тис. і більше у віці 18-60 років за статтю; віком; регіону; типом населеного пункту. Гранична очікувана похибка вибірки становить ±3,5%.

Дослідницьке агентство IFAK Ukraine було засновано у січні 2007 року в якості асоційованого партнера німецької компанії IFAK. IFAK є членом ESOMAR (Європейське товариство з вивчення ринку і громадської думки), а також входить до низки інших європейських соціологічних об'єднань.

Читайте також:

Росіяни не вважають Україну "закордоном"

Більше 50% молодих українців готові йти на барикади

Янукович: ми для ЄС як бідні родичі

Майже половина українців готові випустити Тимошенко заради євроінтеграції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: