У ЄС запевнили, що двері перед Україною ніхто не закриває

Єврокомісар Штефан Фюле заявив, що прининення стосунків з Україною - це абсолютна нісенітниця, яку він виключає.

Комісар ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що ЄС готовий до співпраці з Україною за умови дотримання європейських стандартів.

"Ніхто перед Україною ніяких дверей не закривав. Ми кілька років працювали над угодою про асоціацію для того, щоб закрити двері. Це абсолютна нісенітниця і я її абсолютно виключаю", - зазначив Фюле.

У той же час він зазначив, що в питаннях, що стосуються головних демократичних цінностей, прав і свобод людини, ЄС сильне відчуття того, що у справі колишнього прем'єра Тимошенко йдеться про вибірковий підхід до юстиції.

"Цю думку, яку має Євросоюз, я собі дозволю висловити так: не засуджуємо і не засуджуються колишні глави урядів до тюремного ув'язнення тільки тому, що вони виконували свої політичні обов'язки. І вже зовсім не мають засуджуватися до тюремного ув'язнення на основі законів, що існували в колишньому комуністичному Радянському Союзі ", - підкреслив Фюле.

За його словами, зустріч між Віктором Януковичем, головою Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу і головою Європейської ради Германом Ван Ромпеєм, яка повинна була відбутися 20 жовтня, не скасована, а "відкладена до того часу, коли настануть сприятливі умови для того, щоб дійшло до переговорів на такому високому рівні про все ще відкриті питання угоди про асоціацію".

Нагадаємо, днями президент Янукович заявив, що не хоче угоди з Євросоюзом, якщо в ній не буде відображена перспектива вступу України до ЄС.

Читайте також:

Герман запевнила, що євроінтеграція буде в грудні, бо вона - закон

У Брюсселі завершились переговори щодо ЗВТ України з ЄС

Янукович: ми для ЄС як бідні родичі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: